Interiér do Háje – kuchyně

Návrh kuchyně do obce Háje nad Jizerou se nese v klasickém a osvědčeném duchu dřevo-dekor a bílé lamino. Přesto je i tato kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem našim unikátním počinem ve kterém se otiskla osobitost investorů. 

Kuchyňská linka se vine po všech třech stěnách a zabíhá také do prostoru v podobě barového sezení s dvěma barovými židličkami. 

Jako začátek můžeme vnímat vysokou vestavnou lednici. Následuje mycí zóna s malou myčkou, dvojitým dřezem pro hromadu nádobí, které se bude „samo“ uklízet do otevřených i zavřených horních polic. 

Zajímavostí celé kuchyně je, že kvůli výšce pracovní linky (850mm) se sníží parapety oken a tak dojde k ucelenému dojdu z celého interiéru kuchyně. 

Uprostřed je umístěna varná deska se skrytou digestoří v horní skříňce. Tato skříňka se dále transformuje na otevřenou rohovou horní skříňku i uzavřenou skříňku se sklopnými dvířky. Vestavná elektrická trouba je výjimečně odloučena od varné desky a je umístěna o kus dál ve spodní části. 

V kuchyni nechybí dostatek úložného místa v podobě velkých zásuvek s madlem v podobě hliníkových lišt, bylo také myšleno na účelné využití dvou, tří rohů, kterým se v kuchyni ve tvaru písmene G nevyhneme. 

Pokud ve vizualizacích hledáte potravinovou skříň, ta se již od 80. let skrývá za (novými) bílými dveřmi vedle lednice. 

Podívejte se na

Další návrhy

Žluťásek

obývací pokoje

kuchyně na severu

kuchyně a jídelny

Kuchyně ve venkovském stylu

kuchyně a jídelny

Kuchyně superior

kuchyně a jídelny