Interiér do Háje – kuchyně

Návrh kuchyně do obce Háje nad Jizerou se nese v klasickém a osvědčeném duchu dřevo-dekor a bílé lamino. Přesto je i tato kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem našim unikátním počinem ve kterém se otiskla osobitost investorů. 

Kuchyňská linka se vine po všech třech stěnách a zabíhá také do prostoru v podobě barového sezení s dvěma barovými židličkami. 

Jako začátek můžeme vnímat vysokou vestavnou lednici. Následuje mycí zóna s malou myčkou, dvojitým dřezem pro hromadu nádobí, které se bude „samo“ uklízet do otevřených i zavřených horních polic. 

Zajímavostí celé kuchyně je, že kvůli výšce pracovní linky (850mm) se sníží parapety oken a tak dojde k ucelenému dojdu z celého interiéru kuchyně. 

Uprostřed je umístěna varná deska se skrytou digestoří v horní skříňce. Tato skříňka se dále transformuje na otevřenou rohovou horní skříňku i uzavřenou skříňku se sklopnými dvířky. Vestavná elektrická trouba je výjimečně odloučena od varné desky a je umístěna o kus dál ve spodní části. 

V kuchyni nechybí dostatek úložného místa v podobě velkých zásuvek s madlem v podobě hliníkových lišt, bylo také myšleno na účelné využití dvou, tří rohů, kterým se v kuchyni ve tvaru písmene G nevyhneme. 

Pokud ve vizualizacích hledáte potravinovou skříň, ta se již od 80. let skrývá za (novými) bílými dveřmi vedle lednice. 

Podívejte se na

Další návrhy

Contemporary Kitchen

kuchyně a jídelny

Home office, zn. COVID-19

obývací pokoje

kuchyně na severu

kuchyně a jídelny

Půdní byt a princezna Locika

kuchyně a jídelny