Apartmán ve stodole

Původní stodola se již brzy přemění v příjemné ubytování kousek od srdce Českého ráje. 

Půdnímu prostoru dominuje dvouramenné schodiště s mezipodestou, které je tvořeno  šedavým betonem a dřevěnými nášlapy. Podlahy v obytných částech jsou složeny ze starých dubových prken, které půdní rekonstrukci sluší.

V apartmánu se nachází dvoulůžková kovová postel s kovovými stolky a svítidly. Jemný industriální styl reaguje na um majitele domu, který miluje práci s kovem. K sezení slouží dvě designová křesla od dánského studia Hay a knihovna s gramofonem, knihami a svítidlem – zde od amerického Flosu. 

Samostatným prostorem disponuje kuchyně se základními spotřebiči (dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou, dřezem ledničkou a myčkou). K  posezení slouží barový pult s dvěma barovkami. Atmosféru kuchyně doplňuje velkoformátová tapeta s moderním motivem monstery: lepší kytka na papíře než v květináči. 

Zbývá už jen koupelna se sprchovým koutem, samostatným WC a prostorem na umyvadlo a zrcadlo, které je atypicky umístěno na zkoseném stopu. Tak jako v ostatních místnostech i zde dominuje beton (v podobě betonové stěrky) a odstín zelené. 

Podívejte se na

Další návrhy

Designová i funkční kuchyně

kuchyně a jídelny

kuchyně: zelená nebo modrá

kuchyně a jídelny

Půdní byt a princezna Locika

kuchyně a jídelny

Dřevo i kámen = keramika

kuchyně a jídelny