Než se setmí

Jak už bývá dnes dobrým zvykem, obývací část, jídelna a kuchyně spolu pojí nerozlučné pouto. Nebylo tomu jinak ani při koncepci nového obytného prostoru v domě kousek od Turnova….

Obývací část, skládající se z odpočivné zóny (gauče a televize), dělí od jídelní části atypická – subtilní knihovna. Na druhé straně barikády je umístěn masivní dřevěný stůl s bytelnými kovovými nohami a šesti židlemi. 

Odtud je to už jen kousek do odstrčené kuchyně, skládající se z dvou paralelních pracovních desek, tvořící příjemný kontrast:  vlevo vysoké skříně pro lednici a elektrospotřebiče, dále varná zóna se skrytou digestoří a několik horních skříněk pro sklenice… Zatímco vpravo máme dlouhý pracovní pult s mycí zónou a zvýšeným pultem s dvěma kovovými barovkami. 

Dezén dvířek je vyveden v zajímavém odstínu šedo-modré, která může člověku s romantickou duší připomenout okamžiky před západem Slunce..

A když už je venku tma a zima, potěší Vás krbovky s nasekaným dřívím. 

Dobrou noc! 

 

3D vizualizace super, osobní přístup také. Současně bych vyzdvihl schopnost paní Vávrové utvořit a navrhnout více variant a možností.

Lukáš Hlavatý, investor

Podívejte se na

Další návrhy

e, f, g kuchyňky

kuchyně a jídelny

Dřevo i kámen = keramika

kuchyně a jídelny

kuchyně, lavice a stůl

kuchyně a jídelny

Žluťásek

obývací pokoje