V jejím pokoji je kůň!

V případě, že máte doma náctiletou slečnu, dobře víte, že její pokoj musí být nejen krásný, ale také nadčasový. Protože, co se jí líbí dnes, se jí už na jaře líbit nemusí… 

Návrh pokoje pro mladou slečnu, milující koně, se nese v zajímavém dezénu laminované desky, kterou si sama vyhlédla na těch Internetech! Jedná se o imitaci běleného dubu s tmavými šmouhami, které se časem jistě osvědčí jako velmi praktické. Dalšími barvami v komůrce jsou svěží tyrkysová a veselá „yellow curry“, které se objevují ve výmalbě, měkkých doplňcích či svítidlech. 

Dominantou prostoru je vyvýšená postel s úžasnou šířkou 1100 mm, odkud bude shlížet malá nájemnice na své království. Pod postelí pak vzniklo dostatek místa na dlouhý pracovní stůl, kam se vejdou nejen domácí úkoly, ale také oblíbený xBox360. Máme tu i odpočivnou zónu v podobě čalouněné lavice s barevnými polštářky, která pomáhá zlepšit konstrukční pevnost postele. 

V pokoji je prostor také na tři vysoké skříně se dvěma zrcadli, která zrcadlí celý prostor a časem se jistě stanou hlavním útočištěm milé slečny. 

A nakonec se do tohoto pokoje o rozloze méně než 10 metrů čtverečných vešel i kůň – tedy alespoň jeho podobizna. 

Podívejte se na

Další návrhy

Pokojíček pro holčičku a chlapečka

dětské pokoje

Pokojíček pro malou slečnu Vally

dětské pokoje

Pokojíček pro gymnastku

dětské pokoje

Dětský pokoj pro dva

dětské pokoje