Pokojíček pro holčičku a chlapečka

Návrh dětského pokojíčku, který se bude realizovat na jaře 2021 měl úspěch zejména u jeho budoucích obyvatel: osmileté Adélky a pětiletého Pepíčka…

Prostor pokoje je rozdělen dvěma barvami: růžovou a tyrkysovou, které pomáhají vymezit prostor pro dvě děti. Starší Adélka bude uléhat do princeznovské postele s nebesy, kterou v pozdějším věku, doufejme, ocení pro svou intimitu v podobě textilních závěsů. 

Pepíčkovo království se naopak nachází ve výšce v rohu místnosti, a to v podobě vysoké postele (patrové postele). Zde je umístěn jeho psací stůl s pěknou židlí a speciální sedačka, která je součástí postelové konstrukce. 

Adélčin psací stůl je naproti tomuto, opět je to klasická stolová deska s plnými nohami. Všechen nábytek je v jednotném šedobílém dekoru. 

Úložné prostory v místnosti jsou již řešeny z minulosti v podobě atypické vestavné skříně. My jsme návrh doplnili o dva solitéry: atypickou sestavu mezi postelemi, skládající se z komody a otevíravých skříní s policemi, které budou pokryty autorskou malbou (v růžovo-tyrkysových barvách).  

 

Podívejte se na

Další návrhy

Pokojíček pro gymnazistku

dětské pokoje

Pokojíček pro gymnastku

dětské pokoje

Půdní pokojíček pro Lucinku

dětské pokoje

Kouzelný dětský svět

dětské pokoje